? توسعه اقتصادی یک بعد از انقلاب اسلامی است و نباید ابعاد دیگر ذیل آن بررسی شوند
خانه نخست آرشیو مصاحبه و گفتگوها توسعه اقتصادی یک بعد از انقلاب اسلامی است و نباید ابعاد دیگر ذیل آن بررسی شوند
دکتر گنجی در مراسم «شنبه‌های انقلاب»:

توسعه اقتصادی یک بعد از انقلاب اسلامی است و نباید ابعاد دیگر ذیل آن بررسی شوند

مسئول ستاد اطلاع‌رسانی جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب کبیر اسلامی گفت: در ۴۱ نشست "شنبه‌های انقلاب" با حضور ۳۰۰ کارشناس از رسانه‌ها و ۳۰۰ پژوهشگر، ۳ هزار گزاره تدوین شد و در قالب کتاب گلستان انقلاب گردآوری و به چاپ رسید.

حسین امانلو  امروز در مراسم اختتامیه "‌شنبه‌های انقلاب‌" با موضوع " تجلیل از رسانه‌ها‌" اظهار کرد: در ابتدای کار تصور نمی‌کردیم با این بضاعت اندک بتوانیم انبوه دستاوردهای انقلاب اسلامی را منعکس کنیم اما به مدد رسانه‌ها این کار محقق شد، در 41 نشست با حضور 300 کارشناس از رسانه‌ها و 300 پژوهشگر 3 هزار گزاره تدوین شد و در قالب کتاب گلستان انقلاب گردآوری و به چاپ رسید.

امانلو تصریح کرد: از سردار نقدی که کار پشتیبانی فکری ما را برعهده داشت، تشکر می‌کنم، به شرط حضور رسانه‌ها کاری آغاز شده است و این اختتامیه شروعی بر راهی دیگر است؛ انشاءالله گام دوم انقلاب که امام خامنه‌ای مطرح کردند موجب شود پایان تاریخ را ما رقم  بزنیم؛ امید است که رسانه‌ها با برنامه‌ریزی و با قلم ها و دوربین‌هایشان در تداوم این کار و انعکاس دستاوردها موثر و مفید باشند.

وی افزود: از تمامی رسانه‌هایی که برنامه شنبه‌های انقلاب را پوشش دادند قدردانی می‌کنم و در این مراسم بنا داریم از رسانه‌هایی که در این عرصه فعال‌تر بودند، تشکر کنیم.

دکتر عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه جوان نیز در ادامه این مراسم اظهار کرد: این ابتکار و ایده "‌شنبه‌های انقلاب‌" به طور پیوسته در طول یکسال پیگیری شد و بخشی از جنگ رسانه‌ای ما با استکبار  را تشکیل می‌داد؛ این کار سازماندهی به امور متفرقه‌ای بود که در نهایت در کتاب گلستان انقلاب جمع‌آوری شد؛ با توجه به پیام مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب باید به مسئله چگونگی آن بپردازیم و  باید راه‌های عملی 7 بندی را که در این پیام آمده  مورد بررسی قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: در فهم اینکه انقلاب اسلامی به کجا رسیده است باید به 3 ملاحظه و پیش‌شرط دقت کنیم، اول روش قیاس است، نکته دیگر موانع است که باید از مطلوب‌گرایی مفرط بپرهیزیم، نکته سوم عنصر زمان است، در بعضی حوزه‌ها پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم و در بعضی حوزه‌ها به زمان بیشتری نیازمندیم.

گنجی متذکر شد: در حال‌حاضر شرایط اقتصادی به کشور فشار می‌آورد نیروهای انقلاب نباید در این تله گرفتار شوند؛ توسعه اقتصادی یک بعد از انقلاب اسلامی است و نباید ابعاد دیگر ذیل آن بررسی شوند.

در پایان این مراسم، از روزنامه جوان، خبرگزاری تسنیم، شبکه یک سیما، شبکه 2 سیما، شبکه 5، شبکه خبر، رادیو انقلاب، رادیو معارف، رادیو جوان، رادیو نمایش، رادیو ایران، خبرگزاری‌های فارس، میزان، دانشجو، هفته نامه 9 دی، سازمان بسیج رسانه و سایت شلمچه نیوز از سوی جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب کبیر اسلامی به‌عنوان رسانه‌های برتر در این رویداد تقدیر به عمل آمد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی